Т.С.БОТІКА: СЛАВЕТНИМ СТОРІНКАМ ІСТОРІЇ ОДЕСИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Сьогодні, 9 квітня 2024 року, викладач кафедри філософії і права, к.і.н., доцент Ботіка Т.С., в рамках плану патріотичного виховання студентської молоді Одського нціонального технологічного університету провела студентську науково-практичну конференцію “Славетним сторінкам історії Одеси присвячується”.

Учасники конференції – студенти факультету Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу.

Тематика заходу:

1. Історія заснування Одеси. (Автори проєкту: студенти Гуцол Анастасія та Овсянкіна Ліла).

2. Видатні одесити. (Автори проєкту: студенти Білоус Валерія та Буц Аліна).

3. ОНТУ в роки Другої світової війни. (Автори проєкту: студенти Матвійчук Олександра та Гарбузенко Вероніка).

4. Одеса – культурна столиця України. (Автори проєкту: студенти Костенко Маргарита та Зверянська Анастасія).

В заході прийняли участь  А.О.Соловей, завідувач кафедри філософії і права та  викладач кафедри – Черняк Г.А.

Засідання відбулось у форматі відеоконференції на базі ZOOM.