Г.А.ЧЕРНЯК: ДЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ РОБОТИ В ОНТУ

Сьогодні. 30 травня 2024 року для студентів та викладачів Одеського національного технологічного університету Відділ міжнародних грантів та академічної мобільності Центра міжнародної діяльності ОНТУ провів День міжнародної роботи в університеті.

Левчук Юлія Сергіївна
; про грантові програми для здобувачів та працівників ОНТУ – Фігурська Людмила Володимирівна старший інспектор відділу, к.т.н., доцент кафедри Технології комбікормів і біопалива; про актуальні питання міжнародної практики для здобувачів вищої освіти – Атанасова Віта Вікторівна, старший інспектор відділу, канд.техн.наук, доцент.

Захід відбувся у форматі відеоконференції на базі ZOOM.