Почесною відзнакою нагороджен Лауреат конкурсу «Українська мова – мова єднання» Ангелов Г.В.   (посмертно).

Нещодавно Одеса гостинно зустрічала учасників 19-го загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання». Мета конкурсу – відображення в друкованих та електронних ЗМІ, літературних творах, рефератах (середні та вищі учбові заклади України) значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності. В конкурсі взяли участь представники ЗМІ, письменники, викладачі, студенти, учні, представники української діаспори за кордоном, що виявили бажання надіслати твори за тематикою конкурсу.

Переможців конкурсу визначали експерти: академік Іван Дзюба, поет Анатолій Глущак, режисер Дмитро Ломачук та інші. Очолював організаційний комітет, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін.

Почесною відзнакою Лауреата конкурсу «Українська мова – мова єднання» був відзначений професор кафедри соціології, філософії і права Ангелов Георгій Вітальович (посмертно).

Присутні вшанували пам’ять Георгія Віталійовича хвилиною мовчання.

Цю високу нагороду вручив вдові Г.В.Ангелова  Ніні Михайлівні Ангеловій голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін.

Г.В.Ангелов –  пра-пра-правнучатий племінник Т.Г.Шевченка. Тому  Ніні Михайлівні була надана честь взяти участь в гасінні поштової марки з пам’ятним зображення портрета Т.Г.Шевченко.

Н.М.Ангелова – відмінник освіти, методист вищої категорії, близько 20 років – директор найбільшої середньої школи в м.Одесі.

Високу нагороду Г.В.Ангелову, вітання від учасників 19-го загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», членів Національної спілки журналістів України  Ніна Михайлівна Ангелова, прийняла в день свого народження  – 28 серпня 2018 року.

Нагородження проходило в   актовому залі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ).

Б   Зjpg Ж Д   А В jpg Л Л И К

Галина Черняк, член Спілки журналістів України