78 наукова конференція Науково-педагогічного складу академії

26 квітня 2018 року, відбулося засідання секції Соціології, філософії і права в рамках 78 наукової конференції Науково-педагогічного складу академії. Учасників привітала директор навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е.Вейнштейна, доцент Каламан О.Б.Зі вступним словом до всіх присутніх звернувся голова секції, завідувач кафедри соціології, філософії і права, професор Ангелов Г.В. Відповідальний за наукову роботу кафедри Іванов Є.В. проінформував учасників конференції, що в цьому році викладачами кафедри була заявлена 21 доповідь.

Тематика повідомлень була найрізноманітнішою:

1. Теоретичні проблеми управління суспільством. (к.і.н., проф. Ангелов Г.В., к.і.н., доц. Іванов Є.В.).
  2. Історичні реалії міжкультурного діалогу. (к.і.н., проф. Соловей А.О., к.і.н., ст. викл. Ботіка Т.С.).
  3. Місце та роль філософії техніки у сучасній філософії. (к.ф.н., проф. Шевченко Г.А.).
  4. До проблеми онтологічного статусу медіа. (к.ф.н., доц. Пурцхванідзе О.В.).
  5. Депутатська недоторканність як одна з ознак правової України: історичний досвід та перспективи її реформування. (к.ю.н., ст. викл. Орлова В.О., бакалавр ІТХіРГБЖигайло П.О.).
  6. Сім’я та її функції в процесі соціального вивчення. (к.і.н., ас. Мамроцька О.А.).
  7. Політика нацистської держави щодо сім’ї. (к.п.н., ст. викл. Дмитрашко С.А.).
  8. Проблема історичної пам’яті у контексті процесів декомунізації. (к.і.н., доц. Шишко О.Г.).
  9. Інформаційні технології та когнітивні навантаження на психіку людини. (к.і.н., проф. Черняк Г.А.).
  10. Місце та роль інформаційних технологій у сучасній психології. (к.і.н., проф. Черняк Г.А.).
  11. Самореалізація у колективі. (к.ф.н., доц. Мельник Ю.М.).
  12. Міжнародні організації та режими антикорупційної діяльності: сучасний європейський досвід. (ст. викл. Осадча І.А.).
  13. Розвиток юридичної науки в Україні на зламі ХХ і ХХІ ст. (к.п.н., ст. викл. Мордовець М.В.).
  14. Особливості застосування авторського права студентами ОНАХТ на прикладі фан-творчості. (к.і.н., доц. Дружкова І.С.).
  15. Формування освітнього середовища як важлива передумова виховання гуманітарно-технічної еліти. (к.ф.н., доц. Тодорова С.М.).
  16. Ціннісні орієнтації студентської молоді: соціологічний аналіз. (к.с.н., ас. Мунтян І.В.).
  17. Специфіка постнекласичного науково-технічного знання та високотехнологічного інжинірингу. (к.ф.н., ас. Лар’яновський І.С.).
  18. Особливості психологічної мотивації студентів. (к.п.н., доц. Петракова Є.Р.).
  19. Правове регулювання ускладнення трудового договору за проектом нового Трудового кодексу України. (к.ю.н., ст. викл. Самокиш В.П.).
  20. Психологічні фактори групової згуртованості в трудових колективах. (к.і.н., доц. Черкаський А.В.).
  21. Самоідентичність та автентичність у самоідентифікації особистості. (к.ф.н., доц. Стояно О.О.).

0002 0004 00015 0008  Черняк Г А 0009 0006 00010 0003 000700012 00013 00014 001