Г.А.ЧЕРНЯК: Навчальний центр організації освітнього процесу ОНТУ провів аудіт кафедри філософії і права на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015

29 листопада 2022 року  співробітники Навчального центр організації освітнього процесу Одеського національного технологічного університету Березовська  Л.В.- заступник начальника відділу та Аксюта  О.В.- методист П категорії відділу контролю якості та моніторингу діяльності,  перевірили роботу кафедри філософії та права на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

За підсумками аудиту фахівці Навчального центру організації освітнього процесу ОНТУ відзначили професійну роботу викладачів та співробітників кафедри філософії та права щодо забезпечення навчального процесу та дали позитивну оцінку організації та проведенню навчально-методичної роботи.

Під час аудиту з фахівцями працювали викладачі та співробітники кафедри Г.А.Шевченко, Т.С.Ботіка, Г.А.Черняк, І.А.Осадча, Н.М.Бурдова, В.М.Бондаренко.