Н.М.Бурдова: кафедра філософії та права ОНТУ закінчила передплату на газету «Технолог» ОНТУ

Незважаючи на те, що ще триває передплата на газету «Технолог» ОНТУ, кафедра філософії та права закінчила передплату на газету Університету. Сподіваємось, як і раніше, у майбутньому 2023 році, творчий колектив редакції продовжить  знайомити нас  з цікавими матеріалами з життя університету.

Бажаємо колективу редакції, як і завжди робити свій внесок у розвиток інформаційного простору про наш університет, відображати актуальні теми наукового, освітнього та виховного процесів у житті Одеського національного технологічного університету.

Відповідальна за організацію на кафедрі філософії і права  передплати на газету «Технолог» Н.М.Бурдова. Дякуємо Наталлі Миколаївні за її  відповідну роботу.