Вітання колег кафедри доцента Іванова Є.В. з виходом у світ авторської монографії

У монографії«Некерованість як  функціональний розлад системи соціального управління:соціально-філософський аналіз» доцент кафедри соціології, філософії і права Іванов Є В. висвітлив феномен некерованості в якості функціонального розладу системи соціального управління. Здійснено аналіз сутності керованості та некерованості, кризи та їх генезису. Прослідковано питання втрати керованості соціумів з часів Київської Русі до наших днів. В окресленому контексті досліджено провідні світові моделі соціального управління. Монографію адресовано фахівцям з філософії управління і соціальної філософії широкому загалу освітян, науковцям, викладачам, аспірантам, студентам вищих навчальних закладів.

Вона буде корисною всім, хто займається проблемами, котрі виникають під час керування великими групами людей, суспільством в цілому.

Усі члени кафедри щиро вітають Євгена Валентиновича з цією знаменною подією  як у  його  особистому житті, так і у житті кафедри.

монография 201