КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА – УЧАСНИК ДНЯ ЗНАНЬ І МОЖЛИВОСТЕЙ В ОНТУ

8 червня 2024 року для абітурієнтів Одеського національного технологічного університету пройшов OPEN DAY ONTU: День знань і можливостей.

Майбутні студенти познайомились з Університетом, факультетом Менеджменту, маркетингу та публічного адмініструваня, спеціальностями, получили топ-консультації, взяли участь у майстер-класах, побачили виступ студентського клубу його зразково-хорового колективу “Novellus” і танцювальної команди “InMotion”. тудентське самоврядування активно розповідало про всі переваги студентського життя в ОНТУ.

Декан факультету, Ірина Миколаївна Агеєва, та всі учасники цього заходу розповідали все про вступ2024, давали поради і відповідали на всі запитання.

Кафедру філософії і права представляли викладачі кафедри Андрій Черкаський та Галина Черняк.