ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ К.І.Н., ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ Т.С. БОТІКИ «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

14 жовтня 2024 року, відповідно до плану проведення відкритих лекцій викладачами кафедри філософії і права ОНТУ у 2024-2025 н.р. викладач кафедри, к.і.н., доцент БОТІКА Тетяна Степанівна провела відкриту лекцію для студентів третього курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки, управління і бізнесу ім. Г.Е. Вейнштейна з дисципліни «Євроінтеграційні процеси та збереження національної ідентичності». Тема лекції: «Україна на шляху до європейської інтеграції». На відкритій лекції були присутні викладачі кафедри: Соловей О.О., Черняк Г.А., Шевченко Г.О., Мельник Ю.М.

Лекція відбулась у форматі відеоконференції на базі ZOOM.