Т.С. БОТІКА: До Дня захисників і захисниць України

5 жовтня на кафедрі філософії і права ОНТУ пройшов тематичний захід з нагоди Дня захисників і захисниць України. Учасниками стали студенти першого курсу ННІ економіки, управління і бізнесу ім. Г.Е. Вейнштейна.

День захисників і захисниць України – це свято величі духу українських вояків, що є символом незламності народу. Це день щирої вдячності та пошани тим, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Здобувачі освіти ознайомились з історією свята, ділились розповідями про героїчні подвиги українців та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Дякуємо кожному і кожній, хто зараз захищає нашу державу. Вічна слава тим, хто захистив Україну ціною власного життя.

З доповідями присутніх ознайомили: Ігнатенко Богдана (група ЕМ-181), Михальченко Карина (група ЕМ-181), Столярчук Ірина (гпура ЕМ-181), Протасова Анна (група ЕМ-181), Попенко Катерина (група ЕМ-181), Рутківська Дар’я (група ЕМ-161), Токарь Аліса (група ЕМ-161), Таянчук Діана (група ЕМ-161).

Організатор заходу: доцент Ботіка Т.С. У зустрічі взяли участь викладачі кафедри: доценти Соловей А.О., Черняк Г.А., Шевченко Г.А.