Г.А. ЧЕРНЯК: ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЯК ФУНДАМЕНТ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

4 жовтня  2024 року на засідання секції «Філософія здоров’я. Теоретико-методологічні засоби здорового способу життя в рамках  ХVIІ  Всеукраїнської науково-практичної конференція молодих учених та студентів з міжнародною участю  “Проблеми формування здорового способу життя у молоді», студенти 185 спеціальності Навчально-наукового інституту холоду, кріотехнології та екологічної енергії ім. В.С. Мартиновського ОНТУ групи ГН 439 представили три роботи:

1. ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРОСТІР ОСОБИСТОСТІ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Міхєєв В.О., студент IV курсу ННІ холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського

2.. ВПЛИВ ПРОКРАСТИНАЦІЇ НА РІВЕНЬ СТРЕСУ У СТУДЕНТІВ

Сагала В.В., студент IV курсу ННІ холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського

Науковий керівник – канд. істор. наук, доцент Г.А. Черняк

3.. ПЕРЕВТОМА У СТУДЕНТІВ, ТРИВОЖНІСТЬ ТА СТРЕСИ ВІЙНИ: РІЗНОВИДИ, НАСЛІДКИ, АЛГОРИТМИ САМОДОПОМОГИ

Ізбаш В.В., студент IV курсу ННІ холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського

Науковий керівник – канд. істор. наук, доцент Г.А. Черняк

Головний висновок цих робіт: здоровий спосіб життя є фундаментом психологічного здоров’я. Здоров’я в цілому та особливо психологічне здоров’я є такою формою життєдіяльності, що забезпечує необхідну якість життя і достатню його тривалість, тому здоровий спосіб життя повинен стати активною життєвою позицією, коли здоров’я розглядається як усвідомлена життєва цінність. Це потребує складної та специфічної внутрішньої діяльності людини з оцінки свого життя.

Участь студентів у цій конференції дала їм можливість розширити свої знання у філософії здоров’я, посперечатися щодо деяких положень. які були винесені на обговорення. А найголовніше – отримати перші навички наукової дискусії.

Зсідання відбулось у форматі відеоконференції на базі

ZOOM.