Виховні бесіди студентів з роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва

Розв’язання проблеми корупції є одним із пріоритетів для українського суспільства на сьогоднішньому етапі розвитку держави. В ОНАХТ приділяється значна увага цьому питанню у вихованні студентської молоді. Постійно проводяться бесіди серед студентів з роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва.

Згідно плану заходів правової освіти студентської молоді ОНАХТ на 2017 рік професором кафедри соціології, філософії і права, керівником відділу з питань запобігання та виявлення корупції Г.А. Шевченко були проведені наступні заходи:

4 квітня 2017 року. Бесіда за темою: «Основні положення антикорупційних законів України».

Заходи з роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва   Заходи з роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва

25 квітня 2017 року. Бесіда за темою: «Інновації в освіті та боротьба з проявами корупції».