Круглий стіл «Філософські, правові і соціо-політичні аспекти розвитку України в 2017-2020 рр.».

28 квітня 2017 року, в рамках XIІІ Всеукраїнської наукової конференції студентів з розділу «Харчові технології», на кафедрі соціології, філософії і права був проведений круглий стіл «Філософські, правові і соціо-політичні аспекти розвитку України в 2017-2020 рр.». В організації та проведенні цього заходу прийняли участь: модератор, доцент кафедри соціології, філософії і права Є.В. Іванов, завідувач кафедри соціології, філософії і права, професор Г.В. Ангелов, директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна, О.Б. Каламан, викладачі кафедри соціології, філософії і права О.О. Стояно, В.О. Орлова, І.С. Ларяновський. З доповідями виступили студенти факультетів: Прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій; Менеджменту, маркетингу і логістики; Технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства.Обговорені питання: «Справедливість та закон: філософсько-правові аспекти», «Гуманістичні принципи у законодавстві: проблеми імплементації», «Ефективність роботи адміністративних органів», «Звернення громадян: питання оперативного реагування» та ін.

Круглий стіл «Філософські, правові і соціо-політичні аспекти розвитку України в 2017-2020 роках»  Круглий стіл «Філософські, правові і соціо-політичні аспекти розвитку України в 2017-2020 роках»