Правове виховання студентської молоді

22 грудня на засіданні Ради з ГОіВ заслухано звіт старшого викладача кафедри Соціології, філософії і права Орлової В.О. щодо Правового виховання в Одеській національній академії харчових технологій у 2017 р. Зокрема, зазначено, що всі заходи було проведено в повному обсязі, згідно плану заходів правової освіти студентської молоді ОНАХТ на 2017 р. Викладачами кафедри Соціології, філософії і права, кураторами академічних груп проводилися лекції, круглі столи, тематичні інформаційні бесіди, організовувалися книжкові виставки правової та правничої навчальної літератури, студентські конференції, тощо. У листопаді здійснено комплекс заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права.

imgonline-com-ua-Resize-pMzC9AWFAxbtKSNT

Правова освіта студентської молоді в ОНАХТ   Правова освіта студентської молоді в ОНАХТ