Студентська наукова конференція «Суспільство, держава і церква у спектрі політичних досліджень»

3 квітня доцент кафедри соціології, філософії і права  Черняк Галина Анатоліївна провела зі студентами  другого курсу факультету технології вина  та туристичного бізнесу студентську  наукову конференцію «Суспільство, держава і церква у спектрі політичних досліджень».

Студенти розглядали питання, пов’язані з основними  моделями  політичної системи (Д. Істон, Г. Алмонд, К. Дойч і ін.), політологічними  концепціями М. Вебера, а також були заслухані наукові повідомлення на теми: «Україна і Євросоюз: тенденції та перспективи співпраці», «Антиглобалізм – політичний рух сучасності», та інші. Особливий інтерес визвав виступ  студентки групи Т-205 Лищевської О. з теми «Україна в сучасній світовій політиці».

До  кожного доповідача були  поставлені проблемні питання, а також студенти  коментували кожний  виступ.