Засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

29 серпня 2024 року відбулось засідання Ради факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про стан та перспективи підвищення якості навчання здобувачів вищої освіти факультету Декан факультету.Заст. декану.

2.Про попередні результати приймальної кампанії в 2024 році та роботу приймальної комісії факультету ММтаПА. Декан факультету доц. Агеєва І.М.

3. Про підготовку до нового 2024/2025 навчального року кафедр факультету Декан факультету .Зав. кафедрами.

4. Про стан готовності до акредитації освітніх програм за спеціальностями факультету ММтаПА. Зав. випускаючими кафедрами.

Засідання пройшло в форматі відеоконференції на платформі ZOOM.