VI Міжнародна науково-практична конференція ОНАХТ: засідання круглого столу кафедри СФіП «Гуманітарна складова розвитку України на початку ХХІ століття»

11 жовтня 2018 року, в Одеській національній Академії харчових технологій у Навчально-науковому інституті прикладної економіки і менеджменту ім.Г.Е.Вейнтштейна, в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття», пройшло наукове засідання викладачів кафедри соціології, філософії та права, викладачів циклових комісій суспільно-гуманітарних дисциплін коледжів ОНАХТ, аспірантів та студентів «Гуманітарна складова розвитку України на початку ХХІ століття».

Захід проходив у формі «круглого столу».

Засідання  було присвячено  пам’яті  АНГЕЛОВА Георгія Віталійовича,  заслуженого діяча культури України, доктора філософії, професора, члена Національної спілки журналістів України, проректора з науково-педагогічної, виховної роботи та соціальному розвитку Одеської Академії харчових технологій (більш 20 років), Голови  Ради кафедр гуманітарних наук вузів одеського регіону, члена Ради ректорів та комісій Міністерства освіти і науки України по різним напрямкам діяльності вищої школи, завідувача кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ (30 років), Дійсного члена Академії інженерних наук України та Української академії економічної кібернетики  (1932-2018 рр.).

SONY DSC

З привітальним словом до учасників засідання круглого столу звернулась директор Навчально-наукового інституту прикладної  економіки і менеджменту ім.  Г.Е.Вейнштейна  ОНАХТ, к.е.н., доцент Каламан О.Б.

З основними науковими доповідями виступили:

• Соловей А. О., канд. істор. наук, доцент, професор кафедри: Національна культура та формування громадянської відповідальності у студентської молоді;
  • Іванов Є. В. канд. істор. наук, доцент: Молодь у фокусі соціального управління;
  • Мамроцька О.А. канд. істор. наук, асистент: Студентська сім’я: проблеми та перспективи;
  • Пеньковская Н.К. – к. п. н, преподаватель колледжа НТИиИС ОНАПТ: Изучение уровня академической порядочности среди студентов КНТИИС ОНАПТ;
  • Лысяный А. А., препод. колледжа НТИиИС ОНАПТ: Ответственность преподавателя за высокий темп изучения материала;
  • Комкова О.А., викладач коледжу МТТ ОНАХТ: Моральна відповідальність викладачів коледжу у системі моральних норм і принципівпедагога;
  • Крилов Н. Г., студент П курсу електронно-холодильного відділення Одеського технічного коледжу ОНАХТ, гр. 2РП04: Деякі аспекти інформатизації українського суспільства, як складової національних інтересів країни;
  • Гончаров М., студент ММіЛ ОНАХТ (Білорусь): Підготовка кадрів для зарубіжних країн як спосіб виховання друзів українського народу

SONY DSC

В обговоренні прийняли участь викладачі кафедри:  Пурцхванідзе О.В.,  Лар’яновський І. С.,  Черняк Г.А., Мілова М.І., Орлова В. О., Тодорова С. М., Черкаський А.В., Шевченко Г.А., Мордовець М.В., Шишко О.Г., Осадча І.А., та інші.

SONY DSC

Кафедра висловлює подяку керівництву Одеського механіко-технологічного коледжу (в.о. директора  Лукіяник О.Г.),  Одеського коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу (директор, к.т.н., Глушков О.А.),  Одеського технічного коледжу (директор Коваленко А.В., завідувач електронно-холодильним відділенням  Суліма Ю. Ю.) за надання можливості взяти участь викладачам та студентам вищеназваних коледжів у проведені засідання круглого столу «Гуманітарна складова розвитку України на початку ХХІ століття», в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття».

Особлива подяка висловлюється викладачам кафедри  доценту, директору Центру міжнародної освіти ОНАХТ Тодоровій С. М.(студент ММіЛ ОНАХТ (Білорусь) Гончаров М.), та професору кафедри Черняк Г.А.(студент П курсу електронно-холодильного відділення Одеського технічного коледжу ОНАХТ, гр. 2РП04, Крилов Н.),  які підготували студентів, як наукові керівники, до виступів на засіданні круглого столу «Гуманітарна складова розвитку України на початку ХХІ століття», в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції ОНАХТ «Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття».

SONY DSC

По закінченню, учасникам круглого столу, які вперше взяли участь і виступили зі своїми науковими повідомленнями, в.о. зав. кафедри Соловей А.О. вручив пам’ятні подарунки від усього колективу кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ.

SONY DSC

Найближчим часом буде надруковано збірник: VI Міжнародна науково-практична конференція. 11 -13 жовтня 2018 р. Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку XXI століття, в якому будуть опубліковані тексти всіх виступів і написаних наукових статей учасників засідання круглого столу «Гуманітарна складових розвитку України на початку ХХІ століття».