Круглий стіл «Ярослав Мудрий – провідний державний діяч Київської Русі»

19 жовтня 2018 року на кафедрі соціології, філософії і права Одеської національної академії харчових технологій пройшов круглий стіл до 1040-річчя від дня народження видатного державного діяча Київської Русі Ярослава Мудрого.

У роботі круглого столу активну участь взяли студенти групи ЕМ-171, доц. Соловей А.О., стар. викл. Ботіка Т.С., заступник декана факультету ММіЛ Коренман Є.М.

Доповіді-презентації студентів носили найрізноманітніший характер. Новикова Валентина представила доповідь на тему «Ярослав Мудрий – провідний державний діяч Київської Русі». Притула Катерина повідомила про дипломатичну місію Ярослава Мудрого. Студенти Карманнікова Юлія та Кафарова Аліна проаналізували важливий документ «Руську Правду».