Студенти ознайомились з роботою Апеляційного суду Одеської області

Студенти ОНАХТ та викладачі кафедри СФіП долучилися до загальнопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З цієї нагоди, сьогодні, студенти третього курсу факультету ТВтаТБ та другого курсу факультету ММіЛ відвідали Апеляційний суд Одеської області в межах виїзного засідання наукового студентського гуртка «Феміда».

Керівник гуртку ст. викладач кафедри СФіП Осадча І. А. провела ознайомчу бесіду зі студентами щодо діючого процесуального законодавства України.

Керівник прес-служби Апеляційного суду Одеської області провела ознайомчу екскурсію по суду.

Студенти відвідали судове засідання у складі суддів: Суддя-доповідач – Северова Е.С, судді Колесніков Г.Я., Ващенко Л.Г. з розгляду цивільної справи за позивом К. до Приват-Банку про стягнення заборгованості.

Також студенти були присутні на слуханні  цивільної справи, де  суддею-доповідачем був  суддя Громік В.Д., судді Дришлюк А.І., Черевко П.М. про оскарження ухвали Приморського районного суду м. Одеси про залишення справи без розгляду.

Студенти з великою зацікавленістю поставилися до цього заходу, який мав також  загальноосвітній характер.

0004 0003 0009 0002 00019