Круглий стіл в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.В. Маяковського

19 квітня 2018 року студенти першого курсу факультету Менеджменту, маркетингу і логістики Одеської національної академії харчових технологій взяли участь в роботі круглого столу,  покликаного підвищити рівень правової свідомості молодого покоління, в Одеській обласній бібліотеці ім. В.В. Маяковського. Цей захід здійснюється в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Перед студентами виступили к.ю.н., старший викладач кафедри соціологїї, філософії і права Орлова В.О. та начальник юридичного відділу Одеської національної академії харчових технологій, к.ф.н.  Михайлова В.Л.

imgonline-com-ua-Resize-5oUtHUuf8usB imgonline-com-ua-Resize-NnqmoOqu7do7 imgonline-com-ua-Resize-Rg15xejU7179MqR imgonline-com-ua-Resize-WqR8ssL0ohyS3LCf