Осадча І.А. Засідання студентського наукового гуртку “Феміда”

20 листопада 2018 року, старший викладач кафедри соціології, філософії і права провела  засідання студентського наукового гуртку “Феміда”.
Засідання було присвячено обговоренню реформ у судовій системі України.
Були обговорені актуальні питання впровадження судової реформи в Україні, висновки міжнародних експертів Радий Європи щодо відповідності стандартам та рекомендаціям Ради Європи.
Студент гр Ем-371 Прончак Микита розповів про результати форуму «Судова система: глобальна та національна трансформація», який був проведений  за участю Голови ВРП Ігоря Бенедисюка та членів ВРП, під час якого із представниками судових інституцій, міжнародними та національними експертами було обговорено нагальні питання щодо функціонування судової системи в Україні.

Захід було організовано Асоціацією правників України спільно з проектами Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» та «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини».

Студенти дуже жваво обговорювали всі недоліки та переваги реформи судової гілки влади, яка відбувається в Україні.