Профорієнтаційна робота викладачів кафедри – це мистецтво говорити з глибокою повагою до Академії

Протягом січня-лютого місяця викладачі кафедри провели зустрічі з учнями шкіл та коледжів міста та області з питань профорієнтації. У школах м.Одеси виступили викладачі стояли О.О. (Школа №60), Орлова В.О. (Школа №26), Черкаський А.В. (Школа №39), Шевченко Г.А. (Школа №4). У Роздільнянської школі №1 перед учнями виступила викладач кафедри Дмітращко С.А., перед студентами Одеського технічного коледжу виступив Іванов Є.В.

Черняк Г.А. зустрілася з учнями 11 класу сш№78 м.Одеси, познайомила їх з історією Одеської національної академії харчових технологій, детально розповіла про особливості навчання на кожному факультеті, про затребуваність сучасних спеціальностей, які отримують студенти-випускники ОНАХТ. Викладач школи Єрмілова А.А., висловивши подяку Галину Анатоліївну за цікаву розповідь про ОНАХТ підкреслила, що тільки викладач, який дуже любить Академію, в якій працює, може з такою любов’ю і повагою розповідати про її життя і перспективи розвитку.