Засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

18 листопада 2019 року відбулось засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1.Про  підготовку до зимньої сесії на факу­льтеті ММіД та антикорупційні заходи на кафедрах факультету – Доц. Агеєва І.М., ст. викл. Коренман Є.М.

2. Про хід дипломного проектування студен­тів СВО «Магістр» спец, 073,075, 076, 281 – Проф. Савенко І.І., доц. Бахчиванжи Л.А.

3. Про профорієнтаційну роботу  факультету менеджменту,  маркетингу і логістики –  Проф. Савенко І.І., проф. каф. Соловей А.О., доц. Бахчиванжи Л.А., доц. Голубьонкова О.О.

4. Про підготовку кафедр факультету до дис­танційного модулю навчання студентів на січень-лютий 2020 р. – Проф. Савенко І.І., проф. каф. Соловей А.О., доц. Бахчиванжи Л.А.

5. Про продовження терміну дії трудових до­говорів адміністрації академії з виклада­чами кафедр факультету – Доц. Агеєва І.М.