Тренінг з протидії булінгу (цькування) «Як приборкати своїх драконів»

21 листопада 2019 року, о 9.30, ауд.Б-326 для студентів 1 курсу факультету менеджменту, маркетингу і логістики  викладачі кафедри Черкаський А.В., та Черняк Г.А. проводять тренінг з протидії булінгу (цькування) «Як приборкати своїх драконів».

Тренінг проходить в рамках наукової студентської конференції «Психологія агресії: витоки і шляхи вирішення».

До участі у тренінгу  запрошені  фахівці КНП «Міська студентська поліклініка» Одеської міської ради Кучеренко Л.Р. – зав. відділом «Клініка дружня до молоді», національний тренер України з питань впровадження «Дружніх послуг» у службу охорони здоров’я, лікар – інфекціоніст вищої категорії та Майстренко А.С.- психолог  «Клініці, дружній до молоді».

В організації та  проведенні закладу бере участь  фахівець в області протистояння булінгу старший викладач кафедри Осадча І.А.