Відкрита лекція ст.викладача, к.п.н. С.А. Дмитрашко

Старший викладач, кандидат політичних наук С. А. Дмитрашко прочитала відкриту лекцію «Політичні режими» студентам Т-205, Т-206. Були присутні в.о. зав. кафедри А. О. Соловей, доцент О. О. Стояно, старший викладач О. А. Мамроцька. Лектор охарактеризувала традиційні й сучасні політичні режими.  Запропонувала критерії визначення виду режиму, згідно з якими було проаналізовано політичний режим в Україні . Було застосовано мультимедійні засоби, підготовлено презентацію запропонованої теми. Протягом лекції було актуалізовано матеріал з попередніх лекцій. Студенти брали активну участь, ставили питання, намагалися визначити риси тоталітарного режиму, читали цитати з Дж. Оруелла, Дж. Сарторі, Фоми Аквінського, Г. Алмонда.

Дмитрашко відкрита лекція
Д 0003