Тренінг доцента кафедри Іванова Є.В.

26 березня 2019 року, доцент кафедри соціології, філософії та права Іванов Євген Валентинович провів груповий тренінг «Вміння навчатися-шлях до успіху» для студентів факультету менеджменту, маркетингу і логістики, а також викладачів кафедри і кураторів студентських груп.

На тренінгу були присутні директор інституту ім. Г.Е.Вейнштейна, к.е.н., доцент КАЛАМАН Ольга Борисівна, зам. декану ММіЛ, ст.викладач кафедри КОРЕНМАН Євгенія Марківна, в.о. завідувача кафедри   соціології, філософії і права,  професор кафедри СОЛОВЕЙ  Анатолій Олександрович.

Мета тренінгу: допомогти студентам виробити навички дисципліни, стати більш організованими, знайти натхнення і впевненість в собі, навчиться ставитися до світу позитивно і вирішувати проблеми швидко і конструктивно.