План патріотичного виховання студентської молоді на 2023 р.

План патріотичного виховання студентської молоді кафедр філософії і права та української та іноземної філології на 2023 рік

Радою з гуманітарної освіти та виховання ОНТУ

від 27 січня 2023 р., протокол № 7

№ п\п Назва заходу Дата проведення Відповідальний
1. Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови. лютий Філіпенко О.І.
2. Поетичний конкурс до Всесвітнього  дня поезії. березень Зінченко О.С., Безніс П.М.
3. Проведення презентації програми стажувань Федерації обмінів Франція – Україна (спільно з Центром українсько-французького співробітництва ОНТУ). лютий, вересень Зінченко О.С.
4. Студентська науково-практична конференція, присвячена 79-й річниці звільнення Одеси від нацистських загарбників. квітень Ботіка Т.С.
5. Кураторські години з нагоди 79-ї річниці звільнення Одеси та Одеської області від нацистських загарбників. квітень Ботіка Т.С., Мільчева В.В.
6. Кураторські години з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги. травень Мільчева В.В., Ботіка Т.С.
7. Квест «Французи  в  Одесі» (до Міжнародного дня пам’яток та визначних місць). квітень Зінченко О.С., Кучер О.П.
8. Лекція-презентація «Україна – член ЮНЕСКО» (до дня Європи в Україні). травень Зінченко О.С.
9. Віртуальна екскурсія  Лувром  (до Міжнародного дня музеїв). травень Зінченко О.С., Турецький В.О.
10. Кураторські години присвячені 84-ім роковинам початку та 78 –й річниці закінчення ІІ світової війни. вересень Мільчева В. В., Ботіка Т. С., Черкаський А. В.
11. Проведення міжнародних он-лайн лекцій з фахівцями аграрного, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Франції. квітень- травень, вересень- грудень Зінченко О.С.
12. Тематичні бесіди в академічних групах з нагоди Дня захисників та захисниць України. 10-13 жовтня Ботіка Т. С., Мільчева В.В., Черкаський А.В.
13. Диктант-вікторина до міжнародного дня писемності. вересень Філіпенко О.І.
14. Круглий стіл, присвячений Дню української писемності та мови. листопад Філіпенко О.І.
15. Проведення 1 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов. листопад Попель О.В.
16. Тематичні бесіди, присвячені 105-й річниці проголошення УНР. листопад Ботіка Т.С.
17. Написання диктанту до Дня української писемності та мови. 9 листопада Філіпенко О.І.

Завідувач кафедри філософії і права, Голова РГОВ          А.О. Соловей

В.О. кафедри української та

іноземної філології                                                                 О.І. Філіпенко