ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОДЕСЬКОМУ НАЦОНАЛЬНОМУ ТЕХНОЛОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

2 лютого 2023 року у головному корпусі  Одеського національного технологічного університету для учнів 9-11 класів шкіл міста  пройшов профорієнтаційний захід :«День відкритих дверей ОНТУ».

На заході виступили Президент ОНТУ, д.т.н., професор, академік НААН України,заслужений діяч науки і техніки України Єгоров Б.В., ректорка, д.е.н.. профеор Іванченкова Л.В., заступник молодіжного ректора Валентина Новикова.

У прорамі заходу було знайомство зі спеціальностями та факультетами університету, та консультування з питань особливостей приймальної кампанії 2023.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування представляли декан факультету   Агеєва І.М., заступник декану Коренман Є.М., Корсікова Н.М. (кафедра менеджменту та логістики), Колесникова К.С. (кафедра публічного управління та адміністрування), Черняк Г.А. (кафедра філософії і права).

Інтерес до навчання на факультеті виявило багато гостей цього заходу.