Засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

11 жовтня 2019 року відбулось засідання Вченої ради

факультету менеджменту, маркетингу і логістики.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про хід дипломного проектування магістрів спец-ті 073, 075, 076 та 281. Про хід та завершення дослідницької практики магістрів спец-ті 073, 075, 076 та 281(Проф. Савенко І.І.Доц. Бахчиванжи Л.А).

2. Про стан навчальної та трудової дисципліни та заходи щодо їх поліпшення.Про роботу з відстаючими студентами (Доц. Агеєва І.М.Проф. Савенко І.І.Доц. Бахчиванжи Л.А,Доц. Соловей А.О.)

3.Про профорієнтаційну роботу факультету менеджменту, маркетингу і логістики (Доц. Агеєва І.М.Проф. Савенко І.І.Доц. Бахчиванжи Л.А. Доц.Соловей А.О.Доц. Голубьонкова О.О.)

4.Про підготовку приміщень кафедр до зимового періоду.    Про стан пожарної безпеки в приміщеннях кафедр факультету (Доц. Агеєва І.М.Проф. Савенко І.І.Доц. Бахчиванжи Л.А.

Доц.. Соловей А.О.)

5.Щодо результатів виборів студентського самоврядування фак-ту ММіЛ та змін складу ради факультету (Доц. Агеєва І.М.).