Психологічний тренінг – «Ми – команда»

8 листопада 2019 року на кафедрі соціології, філософії і права пройшов психологічний тренінг – «Ми – команда». Мета тренінгу: допомогти студентам отримати позитивний зворотній зв’язок для актуалізації особистісних ресурсів за допомогою групи, дати можливість учасникам відчути згуртованість колективу, усвідомити місце кожного, сформувати принципи співпраці, що допомагають ефективно виконувати завдання, допомогти усвідомити командну співпрацю як шлях до успіху. У заході брали участь студенти першого курсу факультету ММіЛ (ЕМ-171,172). Всі учасники заходу проявили активність в багатьох вправах, що торкалися командної роботи. Особливо сподобався конкурс «Вгадай емоції іншого», направлений на розвиток комунікативних навичок.

Провів тренінг керівник «Центру психологічної підтримки», доцент кафедри соціології, філософії і права Черкаський А.В.