Наші студенти – учасники VIIІ Всеукраїнського студентського турніру з історії

З 5 по 7 листопада 2019 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов VIIІ Всеукраїнський студентський турнір з історії.

В цьому році в інтелектуальних змаганнях взяли участь 126 студентів у складі 42 команд з 19 областей України.

Одеську національну академію харчових технологій представляли студенти: Коваленко Олександр (факультет Технології зерна і зернового бізнесу), Батогівська Василина (факультет Менеджменту, маркетингу і логістики) та Зайцева Ангеліна (факультет Менеджменту, маркетингу і логістики). Впродовж трьох днів знання студентів оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли відомі науковці з усіх регіонів України. Наші студенти, пройшовши три історичні раунди турніру, показали достойний результат, а також продемонстрували вміння командної гри.