Стояно О.О.: викладаємо філософію використовуючи систему Мoodle

В умовах тривалого карантину в цьому семестрі виникла необхідність самостійного вивчення студентами дисциплін. У нашій академії для дистанційного навчання використовується система Мoodle, в якій викладач має можливість представити різноманітні навчальні матеріали.

Вивчення філософії процес досить не простий, а для самостійного ознайомлення студентів-першокурсників з цією областю знань, яка зародилася ще в 6 столітті до н.е., це тим більше складно. Тому для полегшення цього завдання доцент кафедри Стояно О.О. використовує різні форми подачі необхідної для студентів інформації. Це презентації лекцій, конспект, методичні рекомендації, підручники, тести, посилання на Інтернет джерела. Також 15 квітня була проведена лекція на тему: “Західна посткласичного філософія ХІХ-ХХ ст” на платформі Zoom для студентів факультету ІТХіРГБ.