ШАНУЄМО ВЕТЕРАНІВ!

Напередодні світлого  свята Воскресіння Христового, ветерани війни та трудового фронту Одеської національної академії харчових технологій отримали привітання та святкові харчові набори від колективу академії.  Серед набору  необхідних продуктів також  була святкова паска, виготовлена студентами академії за ініціативи в.о. декана факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного  бізнесу Лебеденко Т. Є.

Ветеранів привітали ректор Єгоров Б. В., Голова Ради ветеранів ОНАХТ Соловей А. О.,  Голова ППО Страхова Т. В., Молодіжний ректор ОНАХТ Лісник В. О.

Ветерани, які мешкають у різних куточках нашого міста, з радістю зустрічали представників академії і дякували за привітання, підтримку та повагу.

Голова Ради ветеранів ОНАХТ,

зав. каф. СФіП                           Соловей А. О.