Магістри кафедри соціології, філософії і права взяли участь в ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

Магістри кафедри підготували статті до участі в ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».

Секція «Соціально-економічні аспекти формування громадянської відповідальності у студентської молоді»:

1.Науково-технічний прогрес та соціальна відповідальність. Студ. ОКР «Магістр» ф-ту ММіЛ, ОНАХТ, Струц Є.М. Науковий керівник – к.і.н., доц. Соловей А.О.

2.Проблеми формування соціальної відповідальності майбутніх фахівців. Студ. ОКР «Магістр» ф-ту ЕБіК, ОНАХТ, Рудниченко Ю.Л. Науковий керівник – к.і.н., ст. викл. Ботіка Т.С.

3.Корпоративна культура в системі управління персоналом. Студ. ОКР «Магістр» ф-ту ЕБіК, ОНАХТ, Аун В.М. Науковий керівник – к.і.н., ст. викл. Ботіка Т.С.

4.Соціальна відповідальність підприємств ресторанного господарства. Студ. ОКР «Магістр» ф-ту ММіЛ, ОНАХТ, Соколенко В.П. Науковий керівник – к.і.н., ст. викл. Ботіка Т.С.

5.Роль держави в активізації та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Студ. ОКР «Магістр» ф-ту ЕБіК, ОНАХТ, Литвинюк А.С. Науковий керівник – к.і.н., ст. викл. Мамроцька О.А.