День відкритих дверей онлайн «ОНАХТ ON AIR»

25 лютого в 18:00 у режимі on-line конференції в Одеській національній академія харчових технологій відбулася зустріч деканів факультетів з учнями 9-11 класів шкіл та студентів коледжів. У профорієнтаційному заході «День відкритих дверей «ОНАХТ ON AIR»» взяли участь всі бажаючі, які змогли задати питання деканам факультетів і працівникам приймальної комісії у відповідних конференціях і отримати відповіді щодо надходження та перспектив навчання в Одеській національній академії харчових технологій.

У підготовці даного заходу взяли участь викладачі кафедри соціології, філософії і права, які відповідают за спільну роботу з викладачами Циклових комісій суспільних дисциплін загальноосвітнього циклу Черняк Г.А., Ботіка Т.С., Орлова В.О., Дружкова І.С.