ЧЕРНЯК Г.А.: круглий стіл «Шляхи подолання правового нігілізму»

12 травня 2021 року студенти другого курсу факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (групи ТХ 207 (а, б), 208 (а, б), 209с) провели засідання круглого столу «Шляхи подолання правового нігілізму».

Викладач курсу «Конфліктологія» Черняк Галина Анатоліївна ознайомила учасників круглого столу з рівнем конфліктності в сучасному світі, поняттям «правовий нігілізм», причинами, що сприяють його виникненню, а також формами прояву правового нігілізму, можливими шляхами профілактики і боротьби з цим соціальним явищем в молодіжному середовищі. Цікаві виступи були підготовлені студентами групи ТХ 207А Марією Баєвою, Глібом Васильєвим, Альоною Гончаренко і Анастасією Колесник.

В ході обговорення було акцентовано увагу на наслідки, до яких може привести правова безграмотність.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог і з використанням можливостей дистанційної участі в режимі онлайн-конференції.