Орлова В.О. Студентська науково-практична конференція гуманітарного напрямку у коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ

Студентська науково-практична конференція гуманитарного напрямку на тему “Історико-правові аспекти становлення Конституції України” була проведена у коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу 14 травня 2021 в 13-20.

У роботі конференції прийняли участь студенти І – ІІ курсів, навчальні групи 19-075, 19-076, 20-1, 20-5 та викладач історії України Левчук Тамара Григорівна, викладач правознавства Пеньковська Надія Костянтинівна, завідувачка відділенням ПСЗО Бондаренко Оксана Станіславівна, заступник директора з НВР та СЗ Станчева Інна Анатоліївна.

У роботі конференції взяла участь к.ю.н., доцент кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ Орлова В.О.