Доцент Ботіка Т.С. взяла участь в роботі конференції «Міжнародні відносини: історія, теорія, практика»

30 червня 2021 року доцент кафедри соціології, філософії і права Ботіка Т.С. виступила з доповіддю «Актуальні аспекти міжнародних відносин в умовах формування мультиполярного світу» під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародні відносини: історія, теорія, практика», організованої Навчально-науковим Інститутом історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. В on-line режимі захід зібрав фахівців в галузі історії України, всесвітньої історії, міжнародних відносин, історії дипломатії, політологів України, Білорусії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Швейцарії.