Засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики ОНАХТ

22 жовтня 2021 року відбулося засідання Вченої ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1.Про підготовку до 120-річчя академії (Декан факультету

доц. Агеєва І.М. Зав. кафедрами).

2.Про стан вакцинації викладачів та працівників факультету ММіЛ (доц. Агеєва І.М. Зав. кафедрами).

3.Про хід дипломного проектування магістрів спец-ті 073, 075, 076 та 281

Про завершення дослідницької практики магістрів спец-ті 073, 075, 076 та 281

(Зав. каф. МтаЛ. Зав.каф. МПіТ. Зав. каф. ПУтаА).

4.Про стан навчальної та трудової дисципліни при комбінованої форми навчання та заходи щодо їх поліпшення. Про роботу зі студентами, що мають заборгованості  (Заст. декану факультету.Зав. кафедрами).

5.Про профорієнтаційну роботу  факультету менеджменту, маркетингу і логістики Зав. кафедрами (Заст. декану з профорієнтаційної роботи).

6. Про організацію роботи щодо забезпечення пожарної безпеки в приміщеннях кафедр факультету. Щодо забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. (Декан факультету доц. Агеєва І.М. Зав. кафедрами).

7. Про підготовку приміщень кафедр до зимового періоду ( Декан факультету доц. Агеєва І.М.,Зав. кафедрами).

Також були розглянуті питання:

– Про виконання рішень Вченої ради академії та ректорату

– Щодо змін структури факультету ММіЛ, результатів виборів студентського самоврядування фак-ту та змін складу ради факультету

– Про присвоєння вченого звання доцента кафедри МПіТ (Декан факультету  доц. Агеєва І.М.)

Засідання відбулося з використанням можливостей дистанційної участі в режимі онлайн-конференції.