Члени кафедри філософії і права прийняли участь в засіданні ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики

2 грудня 2021 року, в ZOOM відбулося засідання ради факультету менеджменту, маркетингу і логістики. Члени кафедри філософії і права  Соловей А.О., Черняк Г.А., Шишко О.Г. прийняли участь в цьому засіданні ради та в обговоренні питань порядку денному:

1.Про хід підготовки до підсумкового семестрового контролю 1 семестру 2021/2022 навч. Року.Про антикорупційні заходи на кафедрах факультету

Доц. Агеєва І.М. Проф. Савенко І.І.Проф. Ніколюк О.В.Доц. Соловей А.О.Доц. Бахчиванжи Л.А.

2. Про стан навчальної дисципліни та роботу зі студентами, що мають заборгованості. Ст.викл. Коренман Є.М. Проф. Савенко І.І.Проф. Ніколюк О.В.Доц. Соловей А.О.Доц. Бахчиванжи Л.А.

3. Про хід дипломного проектування студентів СВО «Магістр» спец. 073, 075, 076, 281 та підготовку до захистів кваліфікаційних робіт. Проф. Савенко І.І.Проф. Ніколюк О.В.Доц. Бахчиванжи Л.А.

4. Про профорієнтаційну роботу факультету. Доц. Агеєва І.М. Доц. Дьяченко Ю.В.Проф. Савенко І.І.Проф. Ніколюк О.В.Доц. Соловей А.О.Доц. Бахчиванжи Л.А.

5.Про реструктуризацію факультету ММіЛ. Доц. Агеєва І.М.

6 Про стан та перспективи розвитку кадрового потенціалу факультету  ММіЛ.  Проф. Савенко І.І.

Проф. Ніколюк О.В. Доц. Соловей А.О. Доц. Бахчиванжи Л.А.

7 Про особливості роботи співробітників факультету ММіЛ в зимовий період  Декан факультету Доц. Агеєва І.М.