Круглий стіл «Формування антикорупційної свідомості як основи антикорупційної політики в Україні»

До Міжнародного дня боротьби з корупцією 9 грудня 2021 р. відбувся круглий стіл студентів, аспірантів та працівників ОНТУ “Формування антикорупційної свідомості як основи антикорупційної політики в Україні”.

У заході взяли участь начальник Штабу цивільного захисту доц. Ю.Д. Чумаченко, керівник відділу із запобігання та виявлення корупції доц. кафедри філософії та права Г.А. Шевченко, аспіранти та студенти ОНТУ.

Аспіранти ОНТУ К.М. Пономарьов, А.В. Грищенко, Т.І. Соколова, М.М. Молодан, А.А. Дубина у своїх виступах висвітлили питання поняття та сутності антикорупційної свідомості, розглянули корупцію як загрозу національній безпеці України, досліджували проблеми формування антикорупційної свідомості в нашій країні та основні засади та методи антикорупційного виховання молоді, мету та процес формування антикорупційної культури в Україні.