А.В.Черкаський: до Всеукраїнського Дня психолога

23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога. Це професійне свято тих, хто навіть в цих важких умовах допомагає людям, які опинилися в кризових ситуаціях, небайдужий до чужої біди, надає психологічну підтримку всім групам населення. У цей непростий час кафедра філософії і права та Центр психологічної підтримки, дотримуючись сформованої традиції, провели на базі факультету ММіЛ (групи ЕМ-181,182)  Практикум-семінар до Всеукраїнського дня психолога «Психологічні засоби саморегуляції в кризових ситуаціях». Студенти підготували яскраві, змістовні презентації щодо способів психічної саморегуляції, активно ділилися особистим досвідом, обговорювали моделі поведінки в кризових ситуаціях, брали участь у тестуванні та соцопитуваннях. Захід провів доцент кафедри філософії і права, керівник Центру психологічної підтримки Черкаський А.В.