І.С. Дружкова учасник вебінару «Copyright and licensing»

Проєкт “Підтримка українським редколегіям” (SUES – Supporting Ukrainian Editorial Staff) є ініціативою європейських інституцій, інфраструктури та організацій, що має на меті підтримати та зміцнити наукову комунікацію в Україні

Проєкт SUES має за ціль заповнити цю прогалину шляхом цілеспрямованих акцій.

SUES це коаліція партнерів, що працюють у сфері відкритих наукових комунікацій, які очолює OPERAS (Європейська дослідницька інфраструктура з розвитку відкритої наукової комунікації в гуманітарних та суспільних науках) у співпраці з  DOAJ, OAPEN, EIFL,IBL PAN та групою близько 20 французьких університетських видавництв.

Вебінар «Copyright and licensing» 16 серпня 2022, 11:00 (за Києвом) Асоційовані редактори DOAJ пояснювали все щодо використання ліцензій Creative Commons журналами відкритого доступу. Спікер: Ірина Кучма. Брала участь Ірина Дружкова доцент кафедри філософії та права ОНТУ.