Г. А. ЧЕРНЯК: психоаналіз деяких дитячих страхів

2 жовтня 2022 року на волонтерській засаді, в форматі відеоконференції, на платформі ZOOM, викладач кафедри філософії і права Одеського національного технологічного університету Г.А. Черняк провела засідання круглого столу для сімей із числа біженців з України. Учасники засідання прослухали  лекцію на тему «Психоаналіз дитячих страхів», а потім на конференцію були запрошені діти. Із присутніми у формі гри було проведено практичне заняття з елементами ефективних методів «домашньої психотерапії».

Учасниками круглого столу в здебільше були біженці з Харкова, Маріуполя, Херсона. На прохання учасників засідання круглого столу зустрічі будуть продовжені з метою психологічної, моральної. педагогічної допомоги батькам, дітям та всім, хто потребує психологічної допомоги, консультацій, просто людського спілкування.