В.О. Орлова: засідання «круглого столу»: «Захист Вітчизни обов’язок всіх громадян України»

3 жовтня в ОНТУ для студентів було проведено інтерактивне заняття до Дня захисника України.
Студенти здійснили екскурс історичними подіями, пов’язаними з цією датою:  День українського козацтва, дата створення Української повстанської армії Під час проведення круглого столу панувала атмосфера патріотизму та  дух небайдужості. Так, шкода, що були навіть сльози… але ті сльози, які мали місце серед студентської аудиторії круглого столу вказують на те, що молодь не байдужа. Молодь активно підтримує новий тренд – патріотизм, який ще років п’ять потому був просто терміном, який вчили в освітніх закладах та згадували на День Незалежності.

Модератор заходу Орлова В.О.