А.В.Черкаський:Підготовка до конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти ОНТУ

На конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти ОНТУ від кафедри ФіП під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Черкаського А.В. представлено роботу студенток факультету ІТХіБ Бороденкової Є. О. та Радченко Ю. Д. «РОЛЬ І МІСЦЕ ВОЛОНТЕРСТВА У СОЦІАЛЬНОМУ ВИХОВАННІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ». Роботу присвячено  актуальним питанням сучасного стану та розвитку інституту волонтерства в Україні. Розглянуто методологічні традиції у дослідженні інституту волонтерства. Також у роботі наведено результати проведеного соціологічного дослідження волонтерського руху серед студентської молоді. Запропоновано шляхи розвитку інституту волонтерства молоді у сфері дозвілля, представлено напрями педагогіки волонтерства.