Г.А.ШЕВЧЕНКО: ФІЛОСОФІЯ ЗДОРОВ’Я. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

7 жовтня 2022 року,  у рамках ХV Всеукраїнської науково–практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю “Проблеми формування здорового способу життя у молоді”  викладачами кафедри філософії та права ОНТУ було проведене засідання  секції  «Філософія здоровя.Теоретико-методолгічні засади здорового способу життя».

З доповідями на засіданні секції виступили:

1. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я Волошина А.Ю., студентка II курсу факультету ММтаПА Одеський національний технологічний університет, м. Одеса
  2. ЦІННІСНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ В ПЕРІОД СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ

Дубровіна Ю.Д., студентка II курсу факультету ММтаПА Одеський національний технологічний університет, м. Одеса

• ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА В ПОДОЛАННІ СТРАХУ, ТРИВОГИ І ФОБІЇ У СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Крилов Н.Г., студент III курсу факультету ММтаПА Одеський національний технологічний університет, м. Одеса

• ЗАНЯТТЯ ФІЗИЧНИМИ ВПРАВАМИ ЯК ПРОФІЛАКТИКА СТРЕСУ Мільковський В.М., студент IV курсу факультету НГтаЕ

Одеський національний технологічний університет, м. Одеса

• ХОЛІСТИЧНА МОДЕЛЬ ЗДОРОВ’Я

Косевич А.О., студентка II курсу факультету ММтаПА Одеський національний технологічний університет, м. Одеса.

А також студентка  V курсу ф-ту №2 Донецького національного медуніверситету, м.Кропив’янськ БРЕУС І.В.

Наукове керівництво з виконання наукових студентських робіт

здійснили викладачі кафедри філософії та права Одеського національного технологічного університету А.О.Соловей, Г.А.Шевченко, Г.А.Черняк, С.М.Тодорова.

Модератор засідання секції – Г.А.Шевченко.

Секретар –Т.С.Ботіка.

Засідання було проведено у форматі відеоконференції на платформі ZOOM.