Викладачі кафедри філософії і права взяли участь у семінарі, на якому познайомилися з особливостями платформи «LABSTER» (Данія) для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки

7 березня 2023 року  викладачі кафедри філософії і права  взяли участь у  семінарі, на якому познайомились з особливостями платформи  «LABSTER» (Данія) для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки. Спікер заходу – адміністратор платформи «LABSTER» в ОНТУ, доцент кафедри холодильник установок та кондиціювання повітря Жихарєва Наталія  Віталіївна.

Головна мета заходу: знайомство  з доступом до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі «Labster», що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів

Для всіх викладачів, студентів та аспірантів Одеського національного технологічного університету.

Унікальна пропозиція платформи «Labster» дозволить понад 4,5 млн учнів і студентів у кожному закладі освіти в Україні навчатися, використовуючи визнані у світі віртуальні наукові симуляції від платформи «Labster» протягом року. Викладачі можуть легко знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим.

.

Докладніше

Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

• анатомія та фізіологія;
  • біохімія;