А.В.ЧЕРКАСЬКИЙ: Мотиваційні зустрічі «ОСВІТЯНИ НЕЗЛАМНІ У ВІЙНІ»

14 березня за ініціативою керівництва Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна в ОНТУ проходили Мотиваційні зустрічі(онлайн) із загальною тематикою «ОСВІТЯНИ НЕЗЛАМНІ У ВІЙНІ» з метою визначення ролі вищої освіти у забезпеченні відбудови України та розробки пропозицій щодо подолання наслідків війни. Кафедра філософії і права підготувала для цього заходу наступні виступи студентів за напрямом «Місце і роль ЗВО в системі соціально-економічного розвитку України» :

1.Юшкевич Я.В.спец.122 СВО магістр/Черкаський А.В.: Тема доповіді Інновації як складова вищої освіти України

2. Бойцова М. П.спец.122 СВО магістр/Черкаський А.В.: Тема доповіді Розвиток вищої освіти України в контексті інтеграції до Європейського освітнього простору

3. Мкртчян К. Р. спец.122 СВО магістр/Черкаський А.В Перспектива розвитку інтернет-банкінгу в Україні.

На зустріч були запрошені гості з правових та консалтингових компаній. Теми виступів визвали значний інтерес у студентів та  їх активне обговорення.

Зустріч провів кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії і права Черкаський А.В.