Збори трудового колективу факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету

16 березня 2023 року на факультеті менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування Одеського національного технологічного університету пройшли збори  трудового колективу факультету.

Засідання відбулось у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

У зборах колективу прийняв участь проректор з науков-педагогічної та навчальної роботи ОНТУ к.т.н., доцент Трішин Ф.А.

Учасники зборів розглянули наступні питання: звіт декану факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування к.е.н., доцента І.М.Агеєвої, перспективний план роботи факультету та вибори декана факультету на наступний виборчий термін.

Усі учасники зборів одноголосно проголосували за  призначення на посаду  декану факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування  ОНТУ к.е.н., доцента І.М.Агеєву та  звернулися з пропозицією затвердити це рішення вченій Раді університету.

Таємне голосування проходило на базі платформи Zoom у програмі   MOODLE.